Raktári Csoportvezető Törökbálint Heti 40 Óra

Regio kft. - Törökbálint
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Raktár folyamatos működésének és kiszállításának támogatása.A raktári folyamatok teljes körű, magas szintű elsajátítása, ismerete Top raktárosi szintenRaktárosok munkájának koordinálása, ellenőrzéseRaktári rend betartása, betartatásaTermékek raktározásának megtervezése, felügyeleteA raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezeléseBeérkező áruk átvételének előkészítése, lebonyolításaAktív részvétel a cég raktározási folyamataiban, a folyamatok felügyeletében, fejlesztési javaslatok előterjesztése raktározási vezetőnekAz árumozgások beérkezés, kitárolás, áttárolás stb. pontos könyvelése vállalatirányítási rendszerbenÉves leltár előkészületben, leltározásban aktív részvételMunkabiztonsági és munkaegészségügyi előírások betartása és betartatásaAlapbért és műszakpótlékot +teljesítményprémiumotJelenléti bónusztA Mt.-ben meghatározott túlóra és műszakpótlékotMunkavállalói élet és balesetbiztosítási programotMunkavállalói ajánlási programotMentorált betanítási program a kezdetektől-20% dolgozói kedvezményes vásárlás minden áruházunkban a próbaidő letelte utánIngyenes céges buszjáratot Budapest XI. kerületéből Nándorfejérvári 23-25 sz. alatt található REGIO központ udvaráról, Törökbálint, Torbágy u.4.Sz. Logisztikai Központba, a munkavégzés helyére és vissza.Utazási hozzájárulást 30 Ft/km saját gépjármű használatának esetében Kattints a "
gombra, ha szereted a játékokat, igényes vagy a munkádra és részese akarsz lenni egy vidám közösségnek!Legalább 2 év csoportvezetői vagy koordinátori tapasztalatKétműszakos, tervezhető munkarend vállalásaHasonló munkakörben szerzett tapasztalatKiemelkedő szervezési készség, munkafolyamatok átlátása,Kimagasló adminisztrációs készség, precíz, rendezett dokumentáció iránti igényGyakorlatias gondolkodásTerhelhetőség, nyomás alatt is jó teljesítés és koncentrációMegoldáskereső, együttműködő hozzáállásExcel felhasználó szintű ismeretekSzezonális időszakban November-következő év Január esetleges túlóra, többlet munka vállalásaTargoncavezetői engedélyImport, illetve belföldi áruátvételi, érkeztetési gyakorlatRetail hálózatot kiszolgáló raktárban megszerzett tapasztalatWebáruház logisztikai tapasztalat