Beágyazott Szoftverfejlesztő

Recruby hungary kft. - Budapest Xi. Kerület
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Érdekel az autóipar és szakterületed a beágyazott rendszerek fejlesztése? Folyékonyan beszélsz angolul és szeretnél egy innovatív vállaltnál dolgozni? Fontos számodra a fejlődés és az előrelépési lehetőség? ITT a helyed!
Beágyazott szoftverfejlesztő
Feladatok
Szoftverkövetelmények összegyűjtése és elemzése
Szoftver és szoftverarchitektúra tervezése az autóiparban használt legújabb mikrokontrollerekre
Beágyazott szoftverek fejlesztése C programozási nyelven különböző architektúrákhoz
Manuális tesztek végrehajtása, automatizált funkciótesztek fejlesztése és futtatása, azok eredményeinek kiértékelése
Hardver és szoftver integráció és tesztelés a követelményspecifikáció szerint
Fejlesztési és tesztelési dokumentáció elkészítése
Elvárások
Felsőfokú végzettség mérnöki, IT, fizikus vagy matematikus szakon
C programozási ismeret valós idejű beágyazott környezetben
Hardverközeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
Középfokú angol nyelvtudás
Előnyök
CAN-FD/FlexRay/LIN/Ethernet protokollok ismerete
Mérőműszerek ismerete
Széleskörű szoftver és rendszer ismeretek
Amit kínálunk
A XI. kerületi modern iroda
Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
Versenyképes fizetés és széleskörű juttatások
Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
Új nyelveket tanulhatsz
Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki
Munkavégzés helye
Budapest XI. kerület