Beágyazott Szoftverfejlesztő

Equip-test kft. - Pest Megye
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Egyedileg tervezett, saját gyártásban használt gépek szoftveres fejlesztéseGéptípusok:
Mérőgépek kis és nagyáramúÖsszeszerelő gépekKézi, automata, félautomata, robotállomás, stb.Meglévő gépek szoftvereinek frissítéseMeglévő gépek szoftvereinek fejlesztése újabb funkciókkal való kiegészítéseSzenzorok, érzékelők, kamerák, bárkód olvasókAdatbázis SQL, stb. kommunikációs protokollok fejlesztéseFelhasználói szoftver fejlesztésVersenyképes jövedelemFiatal, folyamatosan fejlődő csapatVillamosmérnöki vagy informatikus végzettségBeágyazott programnyelvek ismereteMikrokontrollerek PIC / AVR ismerete, azok programozásaC# és/vagy C++ Programozási Nyelv IsmeretePneumatikus vezérlésekben és rendszerekben szerzett jártasságRobotikában szerzett jártasságPLC Programozásban szerzett tapasztalat előny de nem feltételSzakmai tapasztalatCsapatban való munkavégzésAngol nyelvű dokumentációk értelmezése