Beágyazott Szoftverfejlesztő Mérnök Gyakornok

Bosch group - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Belső fejlesztési projektekben való részvétel:
specifikáció alapján történő szoftver fejlesztésModul- és rendszerkövetelmények, valamint az egyes szoftver funkciók analizálása, specifikálása, dokumentálásaBiztonságkritikus kódolási szempontok betartásaModultesztek végrehajtása valós hardverenrugalmas munkaidő | kedvezményes sportolási lehetőségek | üzemi étkezési lehetőség | jó tömegközlekedési lehetőségek | tér kreativitásnak | városi infrastruktúra |Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonyFolyamatban lévő felsőfokú tanulmányok Bsc vagy Msc szinten, Villamosmérnök, Mérnök informatika területenElvárt programozási nyelv:
C, C++Matlab programismeret előnyKommunikációképes angol nyelvismeretNémet nyelv ismerete előnyHeti legalább 20 óra vállalásaMinimum hat hónap vállalása