Villamos Karbantartó

Filtrona filters kft. - Pest Megye
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

Villamos meghibásodásokhoz kapcsolatos műszaki feladatok elvégzése, üzemzavar elhárítás. Termelőgépek, berendezések tervszerű megelőző karbantartása. Műszerek kalibrálása. Gépmódosítások esetén a módosítások dokumentálásaStabil, nemzetközi vállalati háttérHatározatlan idejű munkaszerződésKiemelkedő béren kívüli juttatás SZÉP kártya, bónuszSzakmai képzések, fejlődési lehetőségSzociális támogatás váratlanul nehéz helyzetbe kerülő kollégáknakIngyenes céges buszjáratok a Szigetszentmiklós környéki településekről vagy autóval történő bejárás esetén 37 Ft/kmKözépfokú erősáramú villamossági végzettség villanyszerelő-, elektrotechnikus-, mechatronikus-, stb. szakiskolai végzettség, Hibakeresési gyakorlatVillamos rajzolvasási készségPLC ismeretek3 műszakos munkarend vállalásaGyártó környezetben szerzett karbantartói, műszaki tapasztalatPneumatikai ismeretekAngol alapfokú nyelvtudás