Gép-És Villamos Karbantartó

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Tatabánya
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
Feladatok:
Elektromos/Villamos/gép karbantartó:
Tata, Tarján,
Termelésben használt elektromos eszközök villamos karbantartása
Fröccsöntő gépek és egyéb berendezések megelőző karbantartása és eseti javítása
Általános karbantartási feladatok elvégzése
Épület karbantartása (épületgépészeti munkák elvégzése)
A gépkarbantartási koordinátor által kiadott dokumentumok folyamatos vezetése (pl. műhelynapló, köszörűgép ellenőrzési napló)
Gépbeállító:
Tatabánya, Tata
Gyártóberendezések, gyártócellák üzemeltetése, karbantartása
Termékváltás, szerszámok cseréje
Szerszámok mechanikus, pneumatikus beállítása, termelés indítása
Technikus:
Tatabánya
Gépek üzemeltetése
Termékváltás és szerszámcserék elvégzése
Napi termelési működés biztosítása
Ütemezett karbantartás végrehajtása
Folyamatellenőr-Tata
Gyártási folyamatok jóváhagyása és dokumentálása
Gyártásközi ellenőrzések elvégzése
Részvétel belső illetve külső reklamációk kivizsgálásában
Belső és külső auditokban való részvétel
Hegesztő-Tata
Munkautasítás szerinti visszajavítása a termékeknek
Önellenőrzés
Amit kínálunk:
Kiemelkedő alapbér + műszakpótlék
Cafeteria
Bónusz
Céges járat vagy bejárási támogatás
Elvárások:
Középfokú végzettség -( Lábatlan Villamos karbantartó)
Minimum 1-2 éves tapasztalat
Mérőszámok ismerete