Villamos Karbantartó

Hire-one személyzeti tanácsadó kft. - Kőmalom
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!
Nyugati cégkultúrával rendelkező gyártó Partnerünk Karbantartó csapatába keresünk kollégát:

Villamos karbantartó
Feladatok
Tervezett- és eseti karbantartások elvégzése félautomata és automata gyártósorok elektromos rendszerein (hidraulikus prések, robotos vizesvágó cellák, poliuretán habosító gépek);
Kapcsolattartás az operátorokkal és a mérnökséggel;
Elvégzett karbantartások dokumentálása;
Tervezett karbantartások és felhasznált anyagok nyomon követése;
Gyártósorok üzemképes állapotban tartása.
Elvárások
Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, mechatronikai technikus);
Elektromos dokumentációk ismerete;
Automatizált gyártókörnyezetben szerzett 1-3 év karbantartó- vagy gépbeállító tapasztalat;
12 órás, 3+3 műszakos munkarend vállalása.
Amit kínálunk
Versenyképes bér és juttatások.
Bejárás támogatás,
Biztonságos munkakörnyezet,
Emberközpontú vállalati kultúra;
Tiszta, rendezett környezet,
Heti gyümölcsnap
Előnyök
Siemens PLC ismeret (legalább felhasználói szinten);
Hidraulika- és pneumatika vezérlések gyakorlati ismerete;
Erősáramú végzettség.
Munkavégzés helye
Komárom
Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.