Vevői Minőségbiztosítási Mérnök

Pikopack zrt. - Heves Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelése, információáramlás biztosításaFolyamatoptimalizálási és fejlesztési javaslatok megtétele, fejlesztési, javító akciókban való részvételHibaanalízisben és vevői reklamációk kezelésében aktív részvételAuditok tanúsító, vevői, beszállítói és belső auditok, vevői látogatások támogatásaMinőségirányítási rendszer működtetésében való aktív, napi részvétel pl. oktatások, minőség-ellenőrzés, mérőeszköz felügyelet, szemlékMinőségügyi és gyártási dokumentáció ellenőrzése, nyilatkozatok kezelése, kiadásaFenntarthatósági adatszolgáltatás Ecovadis-rendszerbenEgyüttműködés társosztályokkal, termeléssel, logisztikávalhosszútávú munkalehetőség stabil háttérrel rendelkező cégnélbéren kívüli juttatásmunkába járás támogatásaszakmai megbecsülésfejlődési lehetőségFelsőfokú végzettségKommunikációképes angol nyelvtudás1-3 év minőségügyben szerzett szakmai tapasztalatAnalitikus, logikus gondolkodásmód, jó elemzőkézségGyártó/termelő területen szerzett releváns tapasztalatB kategóriás jogosítványMűszaki végzettségBRCGS, ISO9001 és ISO14001 szabvány ismereteBelső auditor képesítés