Vevői & Projekt Minőségbiztosítási Mérnök

Hays hungary kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői &
Projekt Minőségbiztosítási MérnökAz új céged Partnerünk egy multinacionális autóipari vállalat, amely olyan kiemelt és elismert vevők részére gyárt termékeket, mint a BMW, Daimler vagy Porsche. Olyan munkakörbe várják új kollégájukat, ahol főképp vevői és projekt minőségbiztosítási feladatok vannak.
Feladataid az új pozícióban:
Vevői kapcsolattartás, vevői reklamációk kezelése
Minőségügyi reklamációknál gyökérok meghatározása, termelésben preventív és javító intézkedések bevezetése
Aktív részvétel az új termékek bevezetésében – PPAP és APQP folyamatok koordinációja
Vevői egyeztetések lefolytatása az új termékeknél
Vevői dokumentációk elkészítése (pl. 8D riport, vevői PPM)
Minőségügyi dokumentációk készítése (pl. 8D riport, vevői PPM, FMEA, CP)
Audit tevékenységek támogatása (felkészülés pl. a vevői auditokra, vevői auditok lefolytatása, tanúsító vagy rekvalifikációs auditokra való felkészülés támogatása és azok lefolytatásában aktív részvétel)
Minőségügyi riportok, kimutatások készítése
Mire van szükséged a sikerhez
Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat
Autóipari rutin
Magabiztos, kommunikációképes nyelvtudás
Felsőfokú végzettség (műszaki vagy minőségbiztosítási irányban)
Mire számíthatsz partnerünktől:
Versenyképes alapbérezés szakmai tapasztalataidhoz igazodva
Egyéb juttatások:
havi cafeteria, éves bónusz, bejárási támogatás
Fejlődési lehetőség projekt fókuszú minőségbiztosítási pozícióban
Összetartó, támogató szakmai csapat
Fejlődő vállalati háttér
Mit kell tenned most Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küld el nekünk frissített önéletrajzod lehetőleg angol nyelven!