Vevői Minőségbiztosítási Mérnök

Sk on hungary kft. - Iváncsa
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői reklamációk ügyintézése, javítóintézkedések elrendelése és ellenőrzéseKapcsolattartás telefonon, e-mailen és személyesen a vevőkkelTermékjóváhagyási folyamatokban való részvételRendszeres heti, havi jelentések készítéseVevői auditok koordinálása és aktív részvétel azokon IATF 16949, VDA 6.3 A termékspecifikációkban foglaltak figyelemmel kísérése a kiszállításra kerülő termékeknélReklamációs adatok és statisztikák összeállításaHosszú távú munkalehetőségNemzetközi környezetA piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem és változatos béren kívüli juttatási csomagSZÉP-kártya juttatás:
nettó 37.500.- Ft/hóMelegétkezési lehetőség a telephelyen vagy munkanaponként nettó 1600 Ft étkezési támogatásIngyenes céges buszjáratokSaját autó használata esetén 45 Ft/km üzemanyagtámogatásTömegközlekedés választása esetén 100%-os bérlet/jegy költségtérítésTárgyalóképes angol nyelvtudás MSc/BSc, főiskolai/egyetemi végzettség mérnöki területenIATF 16949, VDA 6.3 szabványok ismereteAutóipari minőségtechnikák Core Tools, 8D, SPC ismereteHatározott, rugalmas és célorientált személyiségKülföldi utazások vállalásaTerhelhetőség, stressztűrő képességNagyvállalati környezetben szerzett tapasztalatLegalább 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat