Vérvételi Asszisztens

Mundi medical bt. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Hétköznapra hétfőtől-péntekig keresünk vérvételi asszisztens munkatársat Békásmegyeren nyíló magánvérvételi helyünkre, ahol gyermek vérvételi szolgáltatást nyújtunk, rész- vagy teljes munkaidőben, határozatlan időre. laborvizsgálat céljából megjelent gyermekektől vért illetve mintát vegyen, valamint ellássa e tevékenységgel kapcsolatos egyéb feladatokat, különösen:
Vérvételen kívül egyéb minták levétele, illetve a hozott minták átvétele a rendelőben megjelent személyektől;
Minták szakmai szabályokszerint történő tárolása, kezelése pl. ha szükséges centrifugálás, fagyasztás;
Minták és kérőlapok átadása a laboratórium megbízottja részére a laboratóriumba történő elszállítás céljából;
Számlák kiállítása, vizsgálati díj betegektől való átvétele, banki terminál kezelésefogyóanyagok nyilvántartásabetegdokumentáció kezelése- Stabil, kiszámítható, igényes munkakörnyezet,- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség szakmai tréningek,- összetartó csapat, ahol segítjük egymás munkáját,- versenyképes fizetés,- szabad hétvége.A pozíció betöltéséhez szükséges végzettség. Kizárólag érvényes igazolványokkal MESZK és működési nyilvántartási rendelkezők jelentkezését várjuk.Gyermek vérvételben szerzett megfelelő tapasztalat.- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,- önálló, megbízható munkavégzés,- csapatorientált hozzáállás