Egészségügyi Asszisztens Bicske

Magyar máltai szeretetszolgálat - Baranya Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A telemedicinális rendelés diagnosztikai vizsgálatainak biztosításaA mobil vérvételi pontokon labordiagnosztikai vizsgálatokhoz mintavétel végzéseA telerendelő orvos munkájának helyszíni támogatásaPrevenciós programok szervezése a felzárkózó települések lakosai körébenRendszeres betegedukációs foglalkozások biztosítása Máltai Egészség PontokonInnovatív, izgalmas munka egy olyan program keretében, melyeta Magyar Máltai Szeretetszolgálat csapata indított el elsőként MagyarországonA vezetők átlagon felülinyitottsága a kollégák szakmai véleményéreés fejlesztési javaslatairaVersenyképes fizetés + egyéb béren kívüli juttatások, melyek bővítésére folyamatosan törekszünkÖsszetartó, szeretetteljes, szakmailag felkészült, támogató, vidám csapatCsaládbarát munkahely éjszaka, hétvégén és ünnepnapokon nincs munkavégzésEgészségügyi szakképesítés pl.:
egészségügyi asszisztens, felnőtt ápoló, gyermekápoló, stb.Érvényes működési engedélyÉrvényes MESZK-tagságPályakezdő egészségügyi szakdolgozók jelentkezését is várjuk!Kiemelkedő igény a folyamatos szakmai fejlődésreJó helyzetfelismerő- és problémamegoldó képességEmpatikus, szociálisan érzékeny hozzáállásProaktv, kreatív személyiségÉrdeklődés a felzárkozó településeken élő, hátrányos helyzetű lakossság egészségügyi támogatása irántB kategóriás jogosítványVérvételi eljárásokkal kapcsolatos ismeretek, gyakorlatHátrányos helyzetű betegek ellátásában szerzett tapasztalatJó kapcsolatteremtő képesség