Vérvételi Munkatárs Sopron

Medicover egészségközpont zrt. - Sopron
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Páciensek fogadása, és a vizsgálatokról való tájékoztatásaVérvétel, mintavételVérvételi feladatokkal kapcsolatos adminisztrációA levett minták szakszerű tárolásának felügyeleteHétköznapi munkalehetőség, heti 2-3 napMegbízásos vagy vállalkozói jogviszonyStabil munkahely, hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánálÁtlagon felüli munkakörnyezetSzámos dolgozói kedvezmény biztosításaMunkavégzés helye:
Sopron, belvárosSegédápolót, csecsemő-és gyermekápolót, szociális munkást, vagy vérvételi tapasztalattal nem rendelkező laboratóriumi asszisztenst sajnos nem tudunk alkalmazni.Szakirányú végzettségÁpolónői/hasonló munkakörben szerzett gyakorlatVérvételi rutin, érvényes működési engedély, oltási könyv elengedhetetlen!!Segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, empátiaSzámítógépes rutinMagán egészségügyi ellátásban, magánlaborban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel