Vegyésztechnikus

Starjobs magyarország - Tatabánya
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Vegyésztechnikus - 4 órában
A munkakör célja:
Gyógyszeripar és elektronikai ipar részére gyártott analitikai berendezések kalibráló és validáló oldatainak gyártása, ellenőrzése és csomagolása.
Szükséges képességek, végzettség és tapasztalat:

Számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
Stressztűrő képesség
Monotonitás tűrés
Jó problémamegoldó készség
Jó kommunikációs készség
Analitikai szemlélet
Minimum középfokú végzettség
Csapatban való munkavégzés
Előny:
Vegyésztechnikusi végzettség
Laboratóriumi gyakorlat
ISO 9001:
2015 minőségirányítási rendszer ismerete
SAP ismeret
ISO 17025 ismerete
Angol nyelvtudás
Feladatok és felelősségek:
4 órás nappalos munkarend vállalása munkaerő kölcsönző cégen keresztüli foglalkoztatásban
Az ISO 17025 szabványnak megfelelő gyártási folyamatok, minőségellenőrzési mintavételi protokollok kidolgozása, és a folyamatok validálása és a termék minőségének fenntartása.
A kijelölt munkaterület tisztántartása.
Az esetlegesen felmerülő minőségügyi problémák kezelése.
Az igényelt jelentések határidőre történő elkészítése és szolgáltatása a laborvezető felé.
A kitűzött feladatok ellátásához előírt védőeszközök megfelelőségének időszakos ellenőrzése és szükség esetén azok cseréjének elrendelése.