Vegyésztechnikus

Knorr-bremse rail systems budapest - Budapest
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

EZEK LESZNEK A FELADATAID
Automata, PLC vezérelt merítő – szóró rendszerű előkezelő sorok üzemeltetése, karbantartása, felügyelete
Automata szennyvízkezelő berendezés felügyelete, üzemeltetése, karbantartása
Vegyszerraktár kezelése, leltározása
Laboratóriumi vizsgálatok elvégzése – fürdőelemzések, szennyvíz - paraméterek rendszeres mérése, dokumentálása
Tervezett karbantartási feladatok elvégzése, koordinálása, dokumentálása
AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
3 műszakos munkarend vállalása
Vegyésztechnikus OKJ-s bizonyítvány
Csapatmunkára való alkalmasság
Folyamatorientáltság
Jó probléma-megoldó képesség
Fizikai teherbírás
MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
Csatlakozz stabil, megbízható vállalatunkhoz, ahol tiszta, rendezett munkakörnyezet vár Rád
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz, pl.:
Cafeteria, jelenléti prémium, teljesítményprémium, 13. havi fizetés
50%-os műszakpótlékot fizetünk 18.00-06.00 között
Ha nyitott vagy más területek, munkafolyamatok megismerésére és szívesen tanulsz, akkor belátható időn belül előre léphetsz kiemelt, majd mester vegyésztechnikus pozíciókba
Kellemes munkahelyi légkör, sokszínű programlehetőség (pl. családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
Felületkezelési technológiákban szerzett munkatapasztalat
Precizitás, gyorsaság.
Gyalogkíséretű targonca, alulról vezérelt híddaru jogosítvány
Több éves szakmai tapasztalat.
PLC vezérlőrendszerek ismerete
Rendelkezel új típusú gépkezelői engedéllyel