Vegyésztechnikus

Knorr-bremse hungária kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Automata, PLC vezérelt merítő – szóró rendszerű előkezelő sorok valamint szennyvízkezelő berendezések üzemeltetése, karbantartása és felügyelete
Vegyszerraktár kezelése és a leltározási feladatok ellátása
Laboratóriumi vizsgálatok elvégzése, a paraméterek rendszeres mérése és dokumentálása
Tervezett karbantartási feladatok elvégzése, koordinálása valamint dokumentálásaAz elérhető legmodernebb technológiát biztosítjuk számodra
Tiszta, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülsz
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahová örömmel várjuk új belépőinket3 műszakos munkarend vállalása
Vegyésztechnikus OKJ bizonyítvány
Csapatmunkára való hajlandóság
Jó problémamegoldó képességFelületkezelési technológiákban szerzett munkatapasztalattal rendelkezel
Precizitás jellemez
Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
Ismered a PLC vezérlőrendszereket
Rendelkezel új típusú gépkezelői engedéllyel