Vegyész

Alföldvíz zrt. - Békéscsaba
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Az ivóvíz- és műszeres kémiai laboratóriumban folyó minőségvizsgálatok elvégzése, így:
Ivóvíz, felszín alatti-, felszíni- és fürdővíz minták előkészítése extrakció, desztilláció, roncsolás az analitikai vizsgálatokhoz, minták szétosztása nagyműszeres vizsgálatokhoznagyműszeres mérések IC, AAS, ICP, Higany szabvány-, vagy egyedi módszer szerinti elvégzéselaboratóriumi kisműszerekkel és mintaelőkészítő berendezésekkel történő vizsgálatok pH, vezetőképesség, oldott oxigén és zavarosság mérők, automata titrátor, spektrofotométer, analitikai mérleg, szárítószekrény, izzítókemence, mikrohullámú nedvességtartalom meghatározó, blokkroncsoló szabvány-, vagy egyedi módszer szerinti elvégzéseklasszikus analitikai vizsgálatok titrálás elvégzésea mért eredmények kiértékelése, ellenőrzése, számított komponensek meghatározásavizsgálati eredmények előírásszerű dokumentációjaa vizsgálatokhoz kapcsolódó minőségbiztosítási feladatok elvégzése QC kártyák, pontosság ellenőrzési bizonylatok, dokumentumok naprakész vezetésemintaelőkészítő berendezések és mérőműszerek felügyelete, szakszerű felhasználói szintű karbantartásaúj módszerek bevezetésében, akkreditációra való felkészülésekben való aktív részvételAz ivóvíz-, és gázlaboratóriumban folyó mintaelőkészítési és vizsgálati, valamint minőségbiztosítási tevékenységeinek napi koordinálása, így:
Napi feladatok kiosztása, visszaellenőrzéseminőségbiztosítási feladatok elvégzésedokumentáció folyamatos ellenőrzése, napra készen tartásaminőségirányítási rendszer fejlesztésében való részvételrészvétel az akkreditációval kapcsolatos NAH eljárásokbanalapbér a besorolási rendszer alapján meghatározvaszakmai fejlődési lehetőség az analitika területénCafetéria költségkeret bruttó 450.000,- Ft/évlakhatási támogatásÖnkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás, havi bruttó bér 4%-abalesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, utazási támogatás, céges rendezvények, elismerési rendszerszakirányú vegyész, vegyészmérnök Msc végzettségmin. 2 év akkreditált laboratóriumban szerzett tapasztalatfelhasználói szintű számítógépes ismeret MS Windows, MS Office, különös tekintettel MS Excelönálló, pontos, precíz és megbízható munkavégzéscsapatmunkára való képességvezetői kompetenciaanalitikus gondolkodáseredményorientáltságbelső auditori ISO 17025:
2017 képesítésvezetői tapasztalatangol nyelvtudás

Jelentkezzen most a következőre:
Vegyész