Junior Technológiai Mérnök (Vegyész/Gépész) - Gyöngyöshalász

Get work trend kft. - Gyöngyöshalász
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Merülj el az izgalmas kihívásokban és legyél részese az egyik legmagasabban automatizált, kétszeres Top Employer minősítésű gyárnak
Junior Technológiai Mérnök (vegyész, gépész), ️
Ahol a siker és a fejlődés új útjára léphetsz!
Feladataid a következők lesznek:
Elsajátítani a gumiabroncsok összetevőinek és felhasználásának ismeretét
Megérteni a termelő gépek működésének
Elsajátítani a termelési folyamatokat
Megismerni az Interspec/SCADA/Recept menedzsmentet
Segítségnyújtás és adatgyűjtés a próbagyártások során
Támogatni a folyamatfejlesztést vezetői instrukciók alapján
Nyomon követni más területek technikai vonatkozását
Részvétel a napi munkamenedzsment megbeszéléseken és technológiai támogatás nyújtása
Közreműködni a dokumentációk elkészítésében a próbagyártás és a folyamat alatt a TS16949 követelmények alapján
Előkészíteni a termék és folyamat hitelesítési jelentéseket
Elvárások a pozíció betöltéséhez:
Mérnöki végzettség (vegyész-, gépész-, ipari-, gyártómérnök, műszaki menedzser)
Középszintű szóbeli angol nyelvtudás
Jó kommunikációs és kapcsolatépítési készség
Önálló és felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálnak cserébe:
Éves bónusz
Cafeteria
Ingyenes ebédelési lehetőség
Albérlet támogatás (60 km felett br. 90 000 HUF)
Házasságkötés, és gyermekvállalás esetén egyszeri egyösszegű támogatás
Munkába járás költségtérítése (30 HUF/km)
Bérelőleg rendszer
Rendszeres éves béremelés
Ad-hoc kisebb értékű juttatások
Munkavégzés helye:
Gyöngyöshalász (vállalati busz felvevő pontjai:
Puskás Ferenc Stadion, Hősök Tere, Kacsó Pongrácz lakótelep, Szerencs utca)
A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM AZ ÁLLÁSRA” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!
Kérdés esetén, keressen bizalommal:
[email protected]
Munkaerő-kölcsönzés eng.Sz.:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés eng.Sz.:
10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021