Vegyész Technikus

Hajdu infrastruktúra szolgáltató zrt. - Téglás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Vegyi technológiák felügyelete és ellenőrző mérése ivóvíz, ioncserélt víz, ipari szennyvíz, kommunális szennyvíz, kazántápvízKözreműködés az ISO 9001 és ISO 14001 rendszerek felügyeletében, fenntartásában és fejlesztésébenKözreműködés a kapcsolódó hatósági adatszolgáltatások előkészítésébenMagyar tulajdonú nagyvállalat biztos háttereFizetés megállapodás szerint, cafetéria, egyéb béren kívüli juttatás. Utazási támogatás. Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség támogatása. Mentor program a betanulási időszakban. Középfokú végzettség vegyésztechnikus, vegyipari technikus, laboratóriumi technikus, környezetvédelmi technikusFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekÚj ismeretek iránti fogékonyság, nyitottságKépesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyarántBSc szintű szakirányú végzettség vegyész, vegyészmérnök, környezetmérnökHasonló területen szerzett tapasztalat