Vagyonvédelmi Diszpécser

Multi alarm zrt. - Pécs
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Számítógépeden figyeled a vagyonvédelmi rendszerektől pl. riasztórendszerektől beérkező jelzéseket és minél gyorsabban megteszed a jelzéstől függő szükséges intézkedéseketAz intézkedések alkalmával telefonon tartod a kapcsolatot az ügyfelekkel, járőrökkelTelefonos ügyfélszolgálati feladatokat látsz el, gyorsan és szakértelemmel nyújtasz segítséget az ügyfelek számára12 órás műszakban dolgozol nappal és éjszaka felváltva műszakváltás 7:
00-kor és 19:
00-korHatározatlan idejű szerződés piacvezető cégnélCafetéria SZÉP kártyaEgészségbiztosításVidéki kollégáink utazási költségtérítést kapnakNaponta 1x ingyenes meleg étkezést biztosítunkÉrtékeljük és jutalmazzuk jó teljesítményedet és lojalitásodatRendszeres képzéseink által egyre jobb lehetsz a szakmábanElőre megkapod a műszakbeosztást, így könnyen tervezhetsz a szabadidőddel az egész hónapbanLegalább érettségivel és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezelJó kommunikációs készséged és stressztűrő képességed vanGyorsan tanulsz és nem okoz problémát a „multitasking”Fontos számodra a minőség és igényes vagy a munkádra, környezetedreAngol vagy német nyelvismeretVagyonvédelmi rendszerek ismereteTelefonos ügyfélszolgálat, diszpécser munkakörben szerzett tapasztalatTöbb műszakos munkarendben szerzett tapasztalat