Dispatch Officer M/F/D

Rheinmetall - Veszprém
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

A Rheinmetall Hungary Munitions Zrt., a Rheinmetall csoport tagja, induló várpalotai gyárába keres gyakorlott munkatársat a telephely biztonsági és vagyonvédelmi feladatainak ellátására.A Rheinmetall Hungary Munitions Zrt. várpalotai telephelyén található diszpécser központban felmerülő feladatok ellátásaA térfigyelő kamerák, a behatolásjelző rendszerek és a tűzvédelmi rendszer monitorozásaRiasztó- és kamerarendszerek jelzéseire reagálás és a biztonsági felvételek elemzéseTevékenységi napló vezetése és felügyeleti jelentések készítése.Biztonságügyi incidensek, rendkívüli események jelentése a Telephely biztonsági tiszt részéreGyanús viselkedés, incidens és biztonsági incidensek kivizsgálása és elhárítása.Meghatározott esetekben kommunikáció a rendvédelmi szervekkel, a tűzoltósággal és a sürgősségi egészségügyi személyzettelA munkavállalók és látogatók biztonságának megszervezéseA vállalati szabályzatok és jogi előírások betartása, betartatásaELVÁRÁSOKBiztonsági szakirányú középfokú végzettség rendészeti, honvédségi, vagy biztonságszervezői végzettség VAGY OKJ-s személy és vagyonőr képesítés, ennek megfelelő minimum 5 éves szakmai gyakorlattalÜgyeleti, diszpécseri beosztásban szerzett gyakorlat előnyElsősegélynyújtás és az önvédelem terén szerzett képzettség előnyAngol vagy német nyelv alapfokú kommunikációs ismerete előnyKiváló felügyeleti és megfigyelési készségMonotonitás tűrő képességKiváló kommunikációs készségMagabiztos, kultúrált megjelenésJó ítélőképességA közbiztonsággal, biztonsági műveletekkel és eljárásokkal kapcsolatos szakmai ismeretek.Alapvető ismeretek a biztonsági állam törvényeiről és rendeleteiről.AMIT KÍNÁLUNKVersenyképes kompenzációs csomagA munka és a magánélet egyensúlyának biztosításaInnovatív megoldásokVáltozatos és egyedi fuvarozási lehetőségekNemzetközi csapat- és vállalati kultúraA kreatív ötletek meghallgatásra kerülnekDinamikus, támogató munkakörnyezetRészvétel egy új üzem létrehozásában, amely egyedülálló zöldmezős beruházás a védelmi iparban.ELÉRHETŐSÉGEKIlletékes kapcsolattartó személy:
Marcel Lappe Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.