Vagyonvédelmi Diszpécser

Országos távfelügyelet kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Vagyonvédelmi rendszerekből érkező jelzések kezelése, intézkedésHibabejelentések felügyeleti rendszerek, e-mail, telefon kezelése, önálló intézkedés a hiba elhárítására a hibaelhárító személyzet felé. Támogató informatikai rendszerek napi használata. Felügyeleti rendszerek folyamatos és megbízható üzemének napi rendszeres ellenőrzése. A feladatok szakszerű és határidőben történő elvégzése, a szolgáltatások naprakészen tartása 24/48 munkarendben. Megbízható, 20 éve a piacon lévő cégJó munkahelyi légkör, modern munkahelyi környezetPiacképes jövedelemBónuszCafetériaVagyonőri igazolványSzámítógépes szoftverek ismerete word, excel, outlookJó kommunikációs készség és stressztűrő képességÖnmagára és a környezetére is igényes hozzáállásFelügyeleti rendszerek kezelésének ismereteTöbb, mint 1 év tapasztalat hasonló területen