Üzletvezető Budapesti Üzletek

Pepco hungary kft. - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Az üzletre meghatározott értékesítési célok megvalósítása és annak ellenőrzéseaz üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátásaa vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosításaa termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásávalaz üzletben dolgozó csapat irányítása, motiválása, munkaszervezése, fejlesztésea forgalom folyamatos nyomon követésea leltározás előkészítése és végrehajtásastabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnálteljesítményösztönző prémiumot havontaversenyképes juttatási csomagotakár 20%-os dolgozói kedvezménytbelső képzésekkiemelt figyelmet fordítunk egyéni fejlesztésedrea Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékokatmunkábajárási támogatást:
közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének, illetve autóval történő munkába járási költségtérítésének támogatásáterős csapatszellemet, mert közösen ünnepeljük sikereinket és szeretjük a munkán kívül is együtt tölteni az időnketjó hangulatú munkavégzést, ahol a humor és egymás támogatása a mindennapi munkánk részea kérem és a köszönöm szavak használatát, ezzel kifejezve egymás felé a tiszteletünketprofesszionális betanítási programotlehetőséget a cégen belüli fejlődésre a vezetői pozícióink több, mint 60%-át belső kinevezéssel töltjük beingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot, mely keretein belül életvezetési, pénzügyi, jogi kérdésekben kaphatsz támogatástlegalább középfokú végzettséged vanrendelkezel kereskedelemben szerzett legalább 2 éves üzletvezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalattalszereted a dekor és ruházati termékeketvevőorientált barátságos, segítőkész, kedves vagy, jó kommunikációs készséggel bírsz és szeretsz csapatban dolgoznikiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezelképes vagy 6-10 fős dolgozói csapatot sikeresen vezetni, irányítanifontos számodra a jó hangulat ezt meg is tudod teremteniaz üzletteret vásárlói szemmel tudod nézni, ezzel hozzájárulva a magasabb szintű vásárlói élmény biztosításáhozfelhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak