Nike - Részmunkaidős Eladó Athlete - Budapest

Retailors hungary kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Budapesti üzleteinkbe keresünk részmunkaidős eladó kollégkat. Kedvesen üdvözölni és segíteni a vásárlókatAz árukészlet ismerete annak érdekében, hogy a vásárlóknak a számukra leginkább megfelelő termékeket tudd ajánlaniA napi és havi forgalmi célok ismerete, közreműködés a tervezett célok megvalósításábanA vásárlók magas szintű kiszolgálása mindenek előttAz üzletvezetők által kért feladatok elvégzéseEsetenként az áruátvétellel és raktárral kapcsolatos feladatokban való részvételTanulj és fejlődj velünk egy világmárkánál – érjünk el együtt sikereket!BKV bérlet támogatás az első naptól fogva. Nike munkaruha. Bónuszrendszerünk révén egyéni teljesítményeddel befolyásolhatod havi béredet. Kedvezmény próbaidő után. Dologozói ajánlási program. 86% utazási támogatás Budapest közigazgatási határán kívülről dolgozni járó munkavállalók számára. Belső dolgozói platform, ahol saját tréning alkalmazásunkban képezheted magad. Olyan rugalmas, barátságos, motivált és együttműködő csapatjátékost keresünk aki kiváló kommunikációs készségével, proaktív hozzáállásával hozzásegíti az üzletet a kitűzött forgalmi tervek eléréséhez, miközben a vásárlók magas szintű kiszolgálását tartja szem előtt. Ha rendelkezel némi kereskedelmi tapasztalattal, illetve ha angolul vagy bármely más idegen nyelven beszélsz, de nem feltétel.