Üzletvezető - Sinsay Budapesti Üzletek

Lpp hungary kft. - sinsay - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsdAz üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartásaMagas szintű ügyfélközpontúság megvalósításaLehetőségeink:
Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapatVersenyképes fizetésHelyi és távolsági tömegközlekedési bérlettámogatásFejlődési lehetőségSzakmai képzések, rendszeres tréningekKedvezményes vásárlási lehetőségÜzlet forgalma után járó bónuszTéged keresünk, ha:
Szereted a divatot, az embereket, a pörgést, és mindig keresed a fejlesztési lehetőségeket!Minimum 1-2 év tapasztalattal rendelkezel egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióbanÉrettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezelElőny, ha legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásodVisual merchandising tevékenységben jártas vagyKiváló a kommunikációs és problémamegoldó képességedPélda értékű teherbírásod van