Üzletfejlesztési Menedzser

Díjnet zrt. - Budapest
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

A területhez tartozó szolgáltatások fejlesztése és menedzsmentjeÜgyféligények, piaci trendek, szabályozási és technológiai lehetőségek nyomon követése, a szolgáltatások hatékonyságának elemzése, módosításokra való javaslattétel döntéselőkészítő anyagok készítése és bemutatásaTermékfejlesztéssel kapcsolatos üzleti igények, visszajelzések gyűjtése megbeszélések szervezése és vezetéseRészvétel az üzleti megoldások fejlesztések, paraméterezések, hibajavítások üzleti oldali tervezésébenFejlesztéshez szükséges dokumentáció elkészítése üzleti folyamatábra, use case diagram, user story, drótváz, üzleti igény definícióÜzletfejlesztési projektek önálló vezetése, nyomon követése, státuszjelentések készítéseDigitális felületek fejlesztéséhez szükséges UI tervezés koordinálása, ellenőrzéseIgények szóbeli egyeztetése fejlesztőkkel, tesztelőkkel, egyéb társterületekkelIgények priorizálásaFejlesztési release tervezés, -dokumentálás change log + oktató anyagok a változásokrólUser guide készítése és karbantartásaTermék sikerességének monitorozásaKapcsolattartás külső szolgáltatókkalSokszínű és komplex projektekben való részvételHatározatlan idejű szerződés, általános, 8 órás munkarendben történő munkavégzésHeti 2 nap home office lehetőségVersenyképes fizetés:
alapbér + ösztönző rendszer, cafeteria juttatás, szakmai képzés, laptop- és mobiltelefon-használatÖnállóság, felelősségteljes munkakörFejlődési lehetőségReleváns - minimum 1-3 éves -banki, pénzügyi, telekommunikációs vagy energiaszektorban szerzett csatorna/termékmenedzsment, és/vagy termékfejlesztési tapasztalattal rendelkezel.Folyamat- és rendszerszemléletFeladatkezelő rendszerben szerzett tapasztalatPrecizitás, és a megoldás keresés „can do” attitűdJó kommunikációs, és együttműködési képesség mind az üzleti, mind a fejlesztői oldallalNagyvállalati digitális csatornák web portálok, mobil applikációk, eCommerce felületek üzleti oldali menedzselésével és fejlesztésével kapcsolatos tapasztalatDigitális termék-/szolgáltatásfejlesztésekben való részvétel, product owner, vagy projekt menedzser tapasztalatService design / design thinking / UX képzéseken, illetve ilyen szemléletű fejlesztési projektekben való részvételRendszerarchitektúra alapismeretek – web frontend/backend, adatbázis SQL, asztali alkalmazásokAngol nyelv szakmai szintű ismerete