Üzletfejlesztési Menedzser - Lakossági Jelzáloghitelek

Cib bank zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Lakossági jelzálog fedezetű hiteltermékek üzletfejlesztési feladatainak ellátásában. End-to-end digitális termékfolyamatok kialakításában, meglévő folyamatok digitális térbe történő áthelyezésének menedzselésében. Omnichannel folyamatok kidolgozásában és bevezetésében. A termék teljesítményének folyamatos nyomonkövetésében. Célcsoportok azonosításában, értékajánlatok kidolgozásában és karbantartásában. Termékkel kapcsolatos kampányok ATL, BTL, CRM kezdeményezésében, a kampányok megvalósításának felügyeletében, eredményességük elemzésében. Versenytársak nyomon követésében, piacmonitoringban. Egy nemzetközi bankcsoport exponenciálisan fejlődő területéhez csatlakozhatsz. A munkatársaiddal minden problémára megoldást találtok majd, hiszen a támogató közösség nálunk alap. Számunkra fontos a szakmai fejlődésed, ezért széleskörű képzés palettát nyújtunk minden munkavállalónak. Online és személyes programokkal színesítjük a hétköznapokat. Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel. Gazdasági, gazdaság-informatikusi végzettséged van. Nem okoz gondot az angol nyelv legalább társalgási szintű használata. Nem kell kifogástalanul tudnod, ebben úgyis fejlődni fogsz. Jól kezeled Microsoft Office programcsomagot és az Excel használatában kifejezetten otthon vagy. Kreatív és kommunikatív vagy, mersz kérdezni és javaslatokat tenni. Látod a „nagy képet”, de a kezdeményezések megvalósítása során a részletek kidolgozásából is szívesen kiveszed a részed. Ügyfélközpontú gondolkodás. Hiteltermék-digitalizációs projektekben való részvétel. Hitelezési rendszerek cseréjében, bevezetésben szerzett tapasztalat WF, FE. Jártasság a támogatások és támogatott hitelek körében. Agile projektmenedzsment alapok ismerete, ilyen módszertanú projektekben való részvétel.