Üzemvezető

Nádasdi baromfifeldolgozó kft. - Csévharaszt
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Baromfifeldolgozó üzemegységben történő munkálatok szervezése és irányításaA termelés hatékony, optimális működésének biztosításaTermék előállítási folyamatok felügyelete a minőségbiztosítási szabályok betartása mellettKapcsolattartás a társterületekkelFejlesztési javaslatok kidolgozásaRészvétel a termelést érintő döntések előkészítésében, valamint a vezetés támogatásaEgyéb napi ügyintézési feladatok elvégzéseBaromfifeldolgozó üzemünkbe hosszú távú munkalehetőséget biztosítunkVáltozatos feladatokat, folyamatos szakmai fejlődéstCsaládias, támogató munkahelyi légkörtVersenyképes jövedelmetÉlelmiszeripari vagy más releváns területen szerzett végzettség2-3 éves szakmai tapasztalatMűszaki ismeretFelhasználói szintű számítógépes ismeret MS OfficePrecíz, önálló munkavégzésAnalitikus szemléletmódJó hibaelemző képességVezetői humán kompetenciák

Jelentkezzen most a következőre:
Üzemvezető