Üzemvezető

B-terv audit kft - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Budapest X.Kerületében lévő étrend kiegészítő termékeket gyártó cég, széles tapasztalattal rendelkező üzemvezetőt keres.Feladata:
napi termelés hatékony megtervezése,gyártási folyamatok szervezése, munkafolyamatok szervezése, 20-30 munkavállaló irányítása, műszaki ismeret gépek-berendezések folyamatos működéséhez, raktári nyilvántartások vezetése, gondoskodik a munkafegyelem és munkabiztonsági előírások betartásáról. Kapcsolat cégen belül a többi osztályokkal.Nagy hagyományokkal rendelkező, folyamatosan fejlődő cég, amely mindig jobbra törekszik.Minimum középfokú élelmiszeripari végzettség, precíz, pontos munkavégzés,élelmiszer biztonsági szabályok ismerete, rend és tisztaság fenntartása, jó szervező és probléma megoldó képesség, erős döntéshozatali képesség.Felsőfokú élelmiszeripari végzettség, élelmiszeriparban eltöltött legalább 3-5 év gyakorlat.

Jelentkezzen most a következőre:
Üzemvezető