Üzemvezető Helyettes - Újszilvás

Aranyablak kft - Újszilvás
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk Újszilvásra nyílászáró gyártással foglalkozó vállalatunk termelésének irányítására, tervezésére, az alábbi feladatok elvégzésére:
Fizikai állomány operátorok/betanított munkások közvetlen irányítása az üzemben, munkájuk, szabadságolásaik koordinálásaa rábízott gyártóegységen belüli termelés folyamatosságának biztosítása, irányítása- a gyártási programok kialakítása, végrehajtása a határidők, költséghatékonyság, minőségi követelmények szem előtt tartásávalaz általános üzemi rend biztosításamunkafegyelem és biztonság fenntartásaa termelési tervekhez igazodó létszámgazdálkodás, új munkaerő felvételében való részvételtermelési folyamatok fejlesztése, minőség biztosítása, selejtszám lecsökkentésefolyamatos kapcsolattartás az üzemvezetővel, az anyagbeszerzéssel, valamint a termékfelelősökkelJavaslat tétel a gyártás optimalizálásáraversenyképes fizetésfiatalos munkakörnyezetcsaládias értékekkel bíró cég, ahol fontos a munkavállalóhasonló területen dolgozó tapasztalt kollégák segítségével történő teljeskörű betanításkorrekt;
munkába járási költségtérítés vagy céges megoldás a bejárásbanmunkavégzés:
H-P egy műszakos, nappali munkavégzésfizikai állomány közvetlen vezetésében meglévő tapasztalatmagas szintű szervező-, illetve problémamegoldó készségstratégiai szemléletmódfelhasználói szintű MS Office ismeretekhatározott fellépés, jó kommunikációs készségÚjszilvási munkavégzés és a napi bejárás vállalásatechnológusi végzettség nem kötelező