Üzemvezető

Lasselsberger hungária kft. - Kiskunlacháza
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

A kitermelési és műszaki üzemi terv végrehajtása mellett a következő folyamatos működési tevékenységekért lesz felelős:
Az üzem műszaki vezetéseA műszaki folyamatok tervezése és végrehajtása a termelőüzembenA termelőüzem folyamatos műszaki fejlesztéseTermelési- és fogyasztási adatok folyamatos gyűjtése és elemzéseA műszakvezető közvetlen irányításaSzoros együttműködés a központi beszerzéssel a pótalkatrészek beszerzésébenCsaládias és szociális munkakörnyezet tapasztalt munkavállalókkalBiztos állás egy stabil, jó nevű vállalatnálVersenyképes, teljesítményarányos bérezésCégautó, laptop, mobiltelefonA foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, heti 40 óraA pozíció azonnal betölthető. Munkavégzés helye:
KiskunlacházaGépészmérnöki, üzemmérnöki, villamosmérnöki vagy bányamérnöki végzettségTöbbéves tapasztalat ásványi nyersanyag bányászat területén, ideális esetben vezetői pozícióbanSzociális kompetencia a termelési személyzettel való bánásmódbanKiváló németnyelv-tudás

Jelentkezzen most a következőre:
Üzemvezető