Üzemvezető

Főnix mmk nonprofit és közhasznú kft. - Tótkomlós
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatunk keres tótkomlósi telephelyére új kollégát, akinek fő feladatai közé tartoznak:
A termelés megszervezése;
A napi munkavégzés felügyelete;
A munkatársak betanítása, irányítása, támogatása a megfelelő minőség elérése érdekében;
A minőségi termelés betartása;
Központtal való kapcsolattartás;
Az üzem működésével összefüggő adminisztrációs feladatok elvégzése;
Tervezi, irányítja a logisztikai folyamatot, az alapanyagbeérkezéstől a készárú kiszállításáig;
Fejleszti, támogatja és motiválja a munkatársakat a legjobb eredmény eléréséhez;
Ügyfelekkel történő együttműködés;
Stabil biztos munkahelyetkiváló munkahelyi körülményeketfejlődési lehetőséget egy nagy tervekkel rendelkező vállalkozással3-5 év vezetői tapasztalat termelési területen, lehetőleg szalagszerű termelésben;
Van tapasztalata 100-120fő munkájának irányításában, munkaszervezésben, ellenőrzésben;
Logisztikai ismeretekkelés tapasztalattal rendelkezik;
Önálló, felelősségteljesmunkavégzés;
Proaktív gondolkodás mód;
Jártas a MS Office, Word, Excel, valamint a nyilvántartások elektronikus kezelésében;
Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik;
Megváltozott munkaképességűekkel való munka tapasztalat előnyt jelent.Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Jelentkezzen most a következőre:
Üzemvezető