Üzemvezető

Trenkwalder - Zalaegerszeg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Üzemvezető
Leírás
Ügyfelünk a parkettaiparban tevékenykedő, a nemzeti és a nemzetközi piacokon egyaránt erős jelenléttel rendelkező vállalat. Mindig az innovációra és a kiválóságra törekszenek a folyamatok és a termékek terén.
Üzemvezető
Feladatok
Termelési munkafolyamatok tervezése, ellenőrzése és optimalizálása
A gyártó személyzet vezetése, motiválása, fejlesztése
Folyamatos fejlesztési folyamatok megvalósítása és nyomon követése
Szoros együttműködés a menedzsmenttel és az értékesítéssel a termelési célok és az innovációs projektek teljesülésének biztosítása érdekében
Költségkalkuláció, műszaki támogatás biztosítása és felügyelete az értékesítési területen
Költségvetési felelősség a termelési területért
Tanúsítási folyamatok, származási bizonyítványok, gyártáshoz és forgalmazáshoz szükséges engedélyek megvalósítása és folyamatos ellenőrzése
Minden vonatkozó biztonsági előírásnak, környezetvédelmi szabványnak és jogszabályi előírásnak való megfelelés biztosítása
Elvárások
Műszaki végzettség
Parketta-gyártásban, faiparban, fafeldolgozás területén szerzett szakmai tapasztalat
Gyártóipari vezetői pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
Erős tudás a termelésirányítás, folyamatoptimalizálás, minőségbiztosítás területén
Csapatvezetési és csapatfejlesztési képesség
Elemző készség és eredményorientált munkaszemlélet
Magas fokú kezdeményezőkészség és felelősségtudat
Kiváló kommunikációs készség német vagy angol nyelven, további nyelvtudás előnyt jelent
Amit kínálunk
Felelősségteljes és kihívásokkal teli pozíciót dinamikus és nemzetközi környezetben
Lehetőséget a folyamatok aktív alakítására és a cég további fejlődéséhez való hozzájárulásra
Motivált és elkötelezett csapat
Versenyképes bérezés
Céges autó, laptop, mobiltelefon
Munkavégzés helye
Zalaegerszeg

Jelentkezzen most a következőre:
Üzemvezető