Ügyvezetői Asszisztens

Mind-diák szövetkezet - Budapest
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Fenntartható divatmárkaként küldetésük, hogy minél többen tudatosítsák és bátorítsák az embereket arra, hogy vessenek egy pillantást a divat másik, emberibb oldalára. Márka elsősorban a fenntarthatóságra, környezetbarátságra és a gyorsan változó divatipar okozta pazarlás visszaszorítására összpontosít. Céljuk a világ fenntarthatóságának széles körű támogatása.
Feladatok:
Emailek kezelése
Rendelések összekészítése
Termékek kezelése
Számlák kezelése
Kapcsolattartás a partnerekkel
Anyagbeszerzés
Az ügyvezető támogatása feladatokban
Elvárások:
Nappali tagozatos hallgatói/tanulói jogviszony
Lelkes, pozitív, problémamegoldó személyiség
Munkaidő
Hétköznaponként rugalmasan végezhető diákmunka
Heti 20 óra vállalása
Amit kínálunk
Br. 1750 Ft/óra
Hosszú távú diákmunka-lehetőség
Kedvezményes vásárlás a FANNA webshopból
Remek tapasztalatszerzési lehetőség
Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és pdf vagy doc formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.