Ügyfélszolgálati Ügyintéző

Offi zrt. - Miskolc
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Az ügyfelek professzionális kiszolgálása, az ügyfélkapcsolatok erősítéseMunkafolyamatok menedzselése, a fordítási projektet előkészítő folyamat adminisztrációja és precíz nyomon követése az előírt ütemezések és határidők betartásának biztosítása érdekébenInformációk megosztása, a megbízással kapcsolatos instrukciók megadása és a fordítási folyamat irányítása minden résztvevő fél feléEgykapus, gyors ügyintézés, az ügyfél elégedettségének növelése érdekébenMegrendelői visszajelzések kezeléseSzámlázás és ehhez kapcsolódó napi adminisztráció pénztárkezelés és bankkártya terminál kezelésPostai és banki ügyintézésNagy múltú, stabil hátterű cég Szakmai kihívást jelentő, felelősségteljes pozícióTeljes körű szakmai támogatásKellemes munkahelyi környezet, összetartó csapatFiatalos légkör és kihívásokkal teli munkakörFejlődési lehetőség belső képzések, tréningekStabilitás, tervezhetőségÜgyfélközpontúságJó szervező és problémamegoldó képességKiváló kommunikációs képesség és értékesítési szemléletEgyüttműködési készség, csapatszellemLegalább középfokú végzettségAlapfokú angol nyelvismeretMS Office felhasználói ismeretekFordítóirodánál szerzett projektmenedzseri tapasztalatTrados ismeretKözépfokú nyelvismeret1 – 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatFelsőfokú végzettségPénztárkezelési tapasztalat