Ügyfélszolgálati Szakértő

Nemzeti mobilfizetési zrt. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A Társasághoz telefonon, e-mailen, személyesen érkező bejelentések kezelése. Ügyfél csatlakozási feladatok ellátása, adatszolgáltatás, egyenleg egyeztetés, fizetési felszólítások küldése, felmerülő igények fogadása, megoldása, megválaszolása. Ügyfél befizetések könyvelése, függő tételek kezelése. Ügyfelekkel történő elszámolások kezelése. Számlaigények kiszolgálása. Hatósági megkeresések megválaszolása, adatszolgáltatás készítése. Versenyképes fizetésBarátságos csapat, támogató munkahelyi légkörKorszerű, igényes munkakörnyezetMunkábajárási támogatás jogszabály szerintKiemelkedő béren kívüli és cafeteria juttatás választható elemekkelPrémiumKözépfokú iskolai végzettségÜgyfélszolgálati munkakörben szerzett min. 2-3 éves tapasztalatMicrosoft Office felhasználó szintű kezelése Word, ExcelMunkavégzés irodaijelenléttelA munkába lépés napján érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány megléteAngol nyelv középszintű ismerete szóban és írásbanPoszeidon iktatórendszer ismereteOTRS és JIRA programok ismerete