Ügyfélszolgálati Szakértő

Ing bank n. v. magyarországi fióktelepe - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

·Feladatok:
Ügyfelek teljeskörű kiszolgálásának biztosítása·Az ügyfélpanaszok és ügyféligények kezelése, regisztrálása·Szerződések készítése·Ügyfél, számlanyitás·Számlakondíciók rendszerekben való implementálása·Az osztályok közötti kérések és panaszok regisztrálása és kezelése·A folyamatokhoz tartozó kontrolok és belső ellenőrzési folyamatok támogatása·Részletes instrukció készítése különböző hitel termékekhez hitelkeret felállítására / módosításra/bezárására·Információ szolgáltatása a hitelekről a Pénzügyi terület számára a felügyeleti szerveknek készülő riporthoz·Függő számlák egyenlegének rendszeres ellenőrzése, függőben lévők tételek feldolgozásaAmit kínálunk:
·Multinacionális környezet, nemzetközi vállalat és kultúrák sokszínűsége·Modern, kellemes munkahelyi légkör, rugalmas hibrid munkavégzés, jó technikai felszereltség az otthoni munkához is·Partnerként kezeljük egymást, a kor nálunk nem számít·Felelősségteljes munkát végzünk és keressük a kihívásokat·Átjárhatók a területek, személyes és szakmai fejlődési lehetőségünk van·Versenyképes kompenzációt, változatos juttatásokat kapunk, fókuszban van a wellbeing· Legalább gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi·3-5 év releváns tapasztalat·Középfokú angol nyelvtudás·A vállalati banki termékek ismerete·Számítógépes ismeretek:
MS Office·Pontos, szabálykövető hozzáállás, priorizálási képesség