B2c Ügyfélszolgálati Csoportvezető

Mohu mol hulladékgazdálkodási zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?
Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?
Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?
Akkor itt a helyed jelentkezz ….
A MOHU Zrt. az alábbi pozícióba keres új munkatársat:
B2C Ügyfélszolgálati Csoportvezetőbudapesti székhellyel.
A kolléga szakmailag koordinálja a MOHU Hulladékgazdálkodási Közszolgáltatást támogató ügyfélszolgálati tevékenység napi működését, közreműködik kiemelt és hatósági ügyek kezelésében, valamint hozzájárul a hosszútávú stratégia kialakításához és implementálásához, melynek célja a minél hatékonyabb és eredményes működés elérése az ügyfélélmény emelésével.
Főbb feladataid:
· A közszolgáltatást támogató szolgáltatással foglalkozó ügyfélszolgálatok közötti együttműködés koordinálása és az alvállalkozók támogatása az ügyfelek kiszolgálásában.
· Támogatni a szakértő kollégákat a kiemelt és hatósági ügyek kezelésében és megválaszolásában.
· Irányítani az ügyfélszolgálatok külső szabályozási környezetének és keretrendszerének megértését, változások implementálását.
· Részvétel a közszolgáltatási folyamat belső szabályozásának folyamatos fejlesztésében.
· Koordinálni a jelenlegi folyamatok felmérését, és javaslatot tenni a B2C Ügyfélszolgálati tevékenység fejlesztési irányaira.
· Együttműködni a kollégákkal a belső folyamatok leghatékonyabb kialakításában.
· Hosszútávú közszolgáltatási és ügyfélszolgálati stratégia kialakítása és az implementálás vezetése.
· Ügyfélszolgálati folyamatok digitalizálásának vizsgálata.
· Koordinálni és folyamatosan fejleszteni a közszolgáltatási ügyfélszolgálatok teljesítménymenedzsment rendszerét.
· Közreműködni az új kollégák kiválasztásában, koordinálni a betanításukat a területre, valamint a tudásmegosztást szervezeten belül.
· Vezetni a közszolgáltatással kapcsolatos panaszkezelési folyamatot és összefogni a hatósági vagy kiemelt ügyek kezelését.
Téged keresünk, ha:
Felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
Minimum 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel, amiből minimum 2 évet ügyfélszolgálati szakértő vagy csoportvezetői pozícióban töltöttél,
Nem okoz gondol az angol nyelv legalább középszintű (B2) használata írásban és szóban,
Komplex gondolkodásmód, gyors problémamegoldó képesség és agilitás jellemez,
Nem ismeretlen számodra a projekt menedzsment világa,
Jól kommunikálsz szóban és írásban a hierarchia minden szintjén,
Ismered az ügyfélszolgálati rendszereket és szoftvereket legalább felhasználói szinten, az SAP, illetve SalesForce tapasztalat előny
Amit kínálni tudunk:
Érdekes, komplex feladat, ahol valóban értéket teremthetsz
Versenyképes juttatási csomag