Ügyfélszolgálati Specialista

Raben trans european hungary kft. - Győr
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolattartás a partnerekkel, gépkocsivezetőkkel és az alvállalkozókkalDedikált kapcsolattartás ügyfelekkel főképpen e-mailben, telefononTársosztályokkal történő folyamatos kommunikáció, együttműködésAdminisztrációs tevékenység végzéseRiportok, kimutatások készítéseSzámlázásban történő részvételHosszútávú munkalehetőség egy biztos hátterű, folyamatosan fejlődő nemzetközi logisztikai vállalatnálTeljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződésJó csapat, támogató légkör, szakmai fejlődési lehetőségCafeteria, negyedéves és éves bónusz, munkábajárás támogatásMinimum 1 év ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalattalLegalább középfokú végzettséggelMS Office kiemelten Excel és Outlook felhasználói szintű, magabiztos ismeretekkelMagabiztos, kommunikációs szintű német és angol nyelvtudássalKiváló kommunikációs készséggel, nyitott, proaktív személyiséggelHatározott, önálló, eredményorientált személyiséggel, Szállítmányozási piac ismerete mindenképpen előny!