Ügyfélszolgálati Specialista

Karrier hungária - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelünk 65 éve holland családi vállalkozásként indult, jelenleg már 24 országban tevékenykedik, és Európa legnagyobb alkatrész- és tartozékbeszállítója az európai mezőgazdasági szektorban. A dinamikus növekedés ellenére a vállalat megőrizte családi kultúráját, és fontosnak tartja a helyi jelenlétet. Ha szeretnél egy szuper csapatban dolgozni, és fejlődni, küldd el jelentkezésedet.
Feladatok:
Gépalkatrész rendelésekkel, számlákkal, kapcsolatos kérdések kezelése
Szállítások nyomonkövetése, valamint kapcsolattartás a külföldi raktárral
Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás (B2B)
Webáruház használatával kapcsolatos információszolgáltatás
Proaktív értékesítés telefonon keresztül ( passzív ügyfelek megszólítása)
Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
Szoros együttműködés a társosztályokkal, értékesítést végző kollégákkal
Elvárások:
2-4 éves széleskörű ügyfélszolgálati tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készségek
Excel magabiztos használata és ismerete
Proaktív, gyors munkavégzés
Előny:
Értékesítési tapasztalat
Hasonló területen szerzett tapasztalat mezőgazdasági gépalkatrészt, autóalkatrészt vagy autógumit forgalmazó cégeknél
Amit ajánlunk:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Támogató csapat
Fejlődési lehetőség egy nemzetközi szervezetben
Home office - heti 3 nap otthoni munkavégzési lehetőség
Képzési lehetőségek