Ügyfélszolgálati Specialista – Egészségügyi Terület

Europ assistance magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Bejövő telefonhívásokat fogadsz. Telefonon egyeztetsz és az ügy lezárásáig folyamatosan kapcsolatban vagy az Ügyfelünkkel, hogy minél pontosabb információval rendelkezz, és ennek megfelelően tudd megszervezni számára a segítséget.Kapcsolatot tartasz külföldi és belföldi egészségügyi szolgáltatókkal, kórházakkal telefonon és e-mailen keresztül.Magabiztosan kezeled a rendszereinket, és pontosan végzed el az adminisztratív teendőket.Sok termékünk, szolgáltatásunk van, ezért folyamatos képzéseken veszel részt és tesztekkel bizonyítod, hogy elsajátítottad a szükséges ismereteket.Fokozatos betanításra számíthatsz, és arra, hogy melletted leszünk, nem csak az első időszakban. Szeretnénk, ha örömmel végeznéd a feladatodat, az Ügyfelek támogatását. Szeretnénk, ha sokrétű tudást, tapasztalatot szereznél meg a nálunk töltött időszak alatt szolgáltatásainkkal és az Ügyfelek kezelésével kapcsolatban egyaránt.Ahogy nő a rutinod, szívesen bevonunk olyan feladatokba, amelyek segítenek kilépni a napi telefonhívások közül, és újdonságot jelenthetnek számodra.Ahhoz, hogy hosszú távon legyél a munkatársunk rugalmas munkarendet, betanulásodat követően akár home office lehetőséget, támogató csapatot, negyedéves bónuszt és egészségmegőrző szolgáltatásokat biztosítunk számodra.Ügyfeleink éjjel és hétvégén is számíthatnak ránk, ezért több műszakban, folyamatos munkarendben 0-24 dolgozunk. Főbb pontok:
8,5 órás műszakok;
Délelőtt- és délután kezdődő műszakok hetente váltakozva;
Havi 2-3 hétvégi nap vállalása ilyen esetben a pihenőnap hétköznapra esik;
Hosszútávon előfordulhathavi 1-3 éjszakai műszak vállalásaAz Ügyfeleink nagy részével könnyen megy a kommunikáció, de nem titok, hogy vannak nehezebb percek, napok. Ezért elsősorban pozitív szemléletet, kiemelkedő problémamegoldó képességet, és őszinteséget várunk. A napi munkavégzéshez elengedhetetlen, ezért fontos, hogy legalább aktív középfokú angol nyelvtudással rendelkezz.Legyenlegalább középfokú végzettséged, amitegészségügyi területenszereztél meg.Mindenképpen előny, ha már rendelkezel munkapasztalattalügyfélszolgálati pozícióban vagy egészségügyi területen.