Ügyfélszolgálati Munkatárs

Nefab packaging hungary kft. - Fót
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői és beszállítói kapcsolattartás és kapcsolatfejlesztésVevői információk kezelése, egyeztetése a társosztályokkal és a vezetőséggelKapcsolattartás a Nefab globális cégcsoportjávalMegrendelések rögzítése és visszaigazolása a vállalatirányítási rendszerbenElőrejelzések kezelése, rögzítéseKapcsolattartás a külső raktárakkalSzállítás és raktározás megtervezéseSzámlázás, havi zárási feladatokLeltározási feladatokStabil nemzetközi vállalati háttér és csapatVáltozatos feladatokÖnálló munkavégzés támogatásaSzakmai fejlődési lehetőségKorrekt bérezés és béren kívüli juttatásÉves bónusz az alapbéren felülCéges rendezvényekMunkába járás támogatásTámogató közösség, segítőkész kollégákLegalább középfokú végzettség preferáltan szakirányú területen3+ év ügyfélkezelésben szerzett tapasztalatJó kommunikációs készségKoordinációs készségPontos, precíz munkavégzésRendszerben való gondolkodásProjektmenedzsment szemléletÖnálló munkavégzésAngol nyelv legalább közép szintű ismerete szóban és írásbanMS Office magabiztos ismerete