Csoportszintű Ügyfélszolgálati Munkatárs

Mol nyrt. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Úgy érzed, hogy szívesen hozzájárulnál a MOL Csoportszintű Ügyfélszolgálat sikereihez, jövőképének megvalósításához? Szeretnél modern, kényelmes környezetben dolgozni? Szakmai fejlődési lehetőségeket, karrierutat, kihívásokat keresel?
Ha a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, akkor várjuk jelentkezésedet!
Keressük csapatunk új tagját, 1 éves határozott idejű szerződéssel, mint
Csoportszintű Ügyfélszolgálati munkatárs
Munkavégzés helye:
Tiszaújváros
A munkakörről röviden:
Petrolkémiai termékek export értékesítések és az import ügyletek mindenre kiterjedt bonyolítása, adminisztratív feladatok ellátása az értékesítési lánc mentén, nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás.
Feladataid lennének:
Rendelések operatív kezelése, adatainak rögzítése, ellenőrzése
Szállítmányok nyomon követése
Teljesítések naprakész követése
Számlázási folyamatok támogatása
Társszervezetekkel való operatív kapcsolattartás, egyeztetés
Folyamatfejlesztéshez kapcsolódó tesztelési feladatok
Üzletkötői munka támogatása
Reklamációkezelés
A kiválasztáshoz szükséges:
Felsőfokú végzettség vagy szakirányú középfokú képesítés
Ügyfél orientált hozzáállás és együttműködési készség, precizitás
1-2 év szakmai tapasztalat
Középfokú angol nyelvtudás
O365 ismerete, magabiztos Excel használat
Előnyt jelent:
Export-import rendelésmenedzsment/bonyolítás/külkereskedelem területen szerzett gyakorlat
SAP rendszer ismerete
B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
Jó csapat, folyamatos fejlődési lehetőség és egy tapasztalt vezető segítsége
Széleskörű juttatási csomag:

Karácsonyi jutalom:
Egy havi alapbérnek megfelelő összeg
Cafateria:
számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben
Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
Egészségbiztosítás:
Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
Wellbeing juttatások:
az élet 4 területén:
egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
Bejárási támogatás
Home Office lehetőség
Inspiratív légkör
Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség