Privát Banki Tanácsadó (Miskolc)

Otp bank nyrt. - Miskolc
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Csoportszintű tudás, magyarországi központ, innovatív működési modell és negyedszázados szakértelem. Dolgozz együtt Kelet-Közép-Európa legjobb privát bankjával!
A Global Finance magazin 2021-ben ötödik alkalommal választotta hazánk legjobb privát banki szolgáltatójának bennünket, emellett a kelet-közép-európai régió legjobb privát banki szolgáltatója címet is elnyertük.
Magyarország vezető privát banki szolgáltatójaként az OTP Private Banking a piac közel felét, több mint 23 ezer ügyfelet szolgálunk ki, míg a hazai privát banki vagyon több mint 30%-át kezeljük.
Az OTP Private Banking sikerének egyik kulcsa a magasan képzett és motivált tanácsadói hálózatunk. Az OTP Bank előre kiszámítható, transzparens karrierutat kínál a privát banki munkatársai számára, és a karriercélok eléréséhez folyamatosan képezi őket, az OTP Privát Banki Akadémia keretei között.
Privát banki tanácsadó Miskolc
Feladatok:
Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
Ügyfélakvirálás, akvizíciós tárgyalások lebonyolítása
Befektetési tanácsadás nyújtása Privát banki ügyfelek részére
Befektetésekhez kötődő tranzakciók végrehajtása
Banki és bankcsoporti termékek/szolgáltatások értékesítése
Követelmények:
Szakirányú pénzügyi/gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
Banki ügyfélszolgálati tapasztalat
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Legalább középszintű idegennyelvismeret
Jó csapatmunka készség
Ügyfélközpontúság
Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
B kategóriás jogosítvány
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Tőzsdei szakvizsga, ill. VAP I. tanfolyam
MNB Tőkepiaci üzletkötői hatósági vizsga
Clavis rendszer felhasználói szintű ismerete
Értékesítői jártasság
Jelentkezési határidő:
2024.05.31.