Ügyfélszolgálati Munkatárs

Crome communication kft. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Egy kis, összetartó, a BMW Group Hungary ügyfeleit kiszolgáló csapatban egyrészt klasszikus ügyfélszolgálatikimenő híváskampányokban való részvétel, másrészt pedig a telefonon, emailben és chaten érkező kérdések, kérések adminisztrációja és megválaszolása. Direkt értékesítés és hideghívás nincs nálunk! Ügyfélszolgálati körbe tartozó kimenő hívások Érdeklődéseket kezelő, illetve utánkövető hívások beérkező érdeklődőkkel adategyeztetés, majd azok továbbítása az országos kereskedői hálózat felé Adategyeztető, ügyfélelégedettségi és rendezvényekkel kapcsolatos hívások További feladatok A vonatkozó belső tudástár karbantartása, fejlesztése A folyamatban lévő ügyek státuszának pontos vezetése Egy kisösszetartó csapattagja leszel, akiketTeam Leader és Account Manager támogat Érkezésedkor egy 1 hónapos, egymásra épülő modulokból álló side by sidetréning-sorozattal vezetünk be a BMW világába és ismertetjük meg veled a kampányainkat, folyamatainkat, figyelve arra, hogy mind az elméleti részeket tisztázzuk, mind elegendő időt fordítsunk a gyakorlati teendők elsajátítására BMW-sképzéseken való részvétel Versenyképes fizetés Béren kívüli juttatás Cafeteria Home office a próbaidő letelte után csak hétfőn és pénteken szükséges irodai jelenlét Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő céges háttér Vállalati rendezvények születésnap, karácsonyi party, csapatépítők Családias cég, nyugodt légkör, havi kuglófpéntek Hosszútávú munkalehetőség Legalább középfokú végzettség Napi kommunikációra alkalmasközépfokúangol nyelvtudás Call Centerben vagy hasonló munkakörben szerzettügyfélszolgálati tapasztalat Gördülékeny, választékos telefonos és írásbelikommunikációs készség Nagyfokúprecizitás, önállóság, megbízhatóság Felhasználói szintű, magabiztosszámítógépesésMicrosoft Office ismeret Autóipari területen szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat Virtual Call Center, MS Dynamics szoftver ismerete