Titkársági Asszisztens

Hun-ren központ - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatait a HUN-REN Központ SZMSZ-ében meghatározottaknak megfelelően végzi;
Ellátja a Stratégiai és Monitoring Főosztály részére érkező iratok átvételét, számítógépes iratkezelői rendszerben történő iktatását, a kimenő levelek postázását;
Teljeskörű adminisztráció, levelek, iratok rendezése, nyilvántartása;
Titkársági feladatok ellátása, e-mailek kezelése, megválaszolása, továbbítása, fénymásolás, szkennelés;
Dokumentációk összeállítása, ellenőrzése döntés-előkészítő testületek részére a kutatóhelyi anyagok figyelembevételével;
Irodaszerek, nyomtatványok igénylése, kezelése;
Az osztályvezetők munkájának segítése;
Kapcsolattartás a HUN-REN Központ, valamint a kutatóhelyek vezetőivel és munkatársaival;
A HUN-REN Központhoz tartozó könyvtárak munkatársaival való kapcsolattartás.Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony, három hónap próbaidő kikötésével.Barátságos, támogató légkörbéren kívüli juttatásegészségbiztosítási csomagjó megközelíthetőségmodern irodai környezetképzési, fejlődési lehetőségekfelsőfokú iskolai végzettség;
Titkársági és adminisztrációs munkakörben szerzett 1-3 éves szakmai gyakorlat;
Iratkezelési rendszer kezelésében szerzett tapasztalat;
Jó kommunikációs- és fogalmazási készség;
Jó problémamegoldó készség;
Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban;
Igényes, kitartó, határidőket betartó munkavégzés;
Számítógépes felhasználói ismeretek magas szintű ismerete MS Office, erős Excel tudással;
adatfeldolgozás, adatbázis kezelés;
Önálló, precíz munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
Kihívásokat és konfliktusokat kezelő képesség, terhelhetőség.A pályázat részeként benyújtandó iratok és igazolások:
Motivációs levél, mely tartalmazza a korábbi munkatapasztalat részleteit, és a kapcsolódását a megpályázott álláshoz, a fizetési igény feltüntetésével;
Részletes szakmai önéletrajz;
A pályázó nyilatkozata arról, hogy hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.Poszeidon EKEIDR irat- és dokumentumkezelő rendszerben szerzett gyakorlat,közigazgatásban szerzett tapasztalat.