Titkársági Asszisztens

Aki nonprofit kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Az Intézeti Titkárság adminisztrációs és technikai feladatainak ellátásaAz iratok nyilvántartásba vétele, rendszerezése, az iratforgalom dokumentálása, kezelése, iktatásAz Intézet belső rendezvényeinek, reprezentációjának adminisztratív és technikai támogatásaHosszú távú munkalehetőség, kiszámítható, stabil munkahelyVersenyképes fizetésFiatalos csapatEgyüttműködő és támogató környezetMicrosoft Office magasszintű ismereteAngol nyelv alapfokú ismerete írásban, szóbanLegalább középfokú végzettség érettségiAdminisztrációs területen betöltött munkakörben szerzett szakmai tapasztalatÖnállóság, szorgalomPontosság, precizitásKiváló együttműködési készségKiváló problémamegoldó képességJó kommunikációs készségAngol nyelvből közép szintű aktív nyelvtudásIratkezelő rendszerek ismerete