Titkársági Asszisztens

L. a. c. holding zrt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A vezérigazgató munkájának hatékony és teljes körű támogatása.Az üzleti naptár vezetése, határidők nyomon követése. Levelezések önálló lebonyolítása, különböző szakmai anyagok előkészítése.Utazások, megbeszélések, találkozók szervezése, az ezekhez szükséges információk és dokumentáció biztosítása.Érkező vendégek és beérkező telefonok fogadása, klasszikus asszisztensi feladatok ellátása.Szerződések előkészítése, nyilvántartások, iktatások kezelése, nyomon követése.A kiadott feladatok koordinációja, a feladatok teljesítésével kapcsolatos információk összegzése.Az iroda operatív működésének biztosítása.Partnerekkel, munkatársakkal való kapcsolattartás.Pozíciónak megfelelő juttatáshatározatlan idejű és hosszú távú munkaviszonyidegen nyelv használatalehetőség az év végi prémiumracéges laptop és telefoncsapatépítő rendezvényekingyenes parkolási lehetőség Munkavégzés helye:
Budapest IX. kerületközépiskolai végzettségfelhasználó szintű számítógép-kezelői ismeretek Officetárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásbanesetenként túlóra és hétvégi rendelkezésre állás vállalásahasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnykiváló szervezőkészségnagy munkabírás, terhelhetőségjó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képességkiemelt kommunikációs képesség szóban és írásbannagyfokú precizitás, önállóság és üzleti szemléletgyors- és gépírói tudás és gyakorlat előnyügyviteli/ügyintéző titkár OKJ bizonyítvány vagy irodai asszisztens OKJ bizonyítvány megléte előny