Tesztmérnök

Harman becker kft. - Pécs
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Tesztberendezések telepítése és javításaTechnikusi csapat szakmai támogatásaTermékek funkcionális tesztjének optimalizálása, változtatása a vevői elvárásoknak megfelelően. Szoftverfrissítés bevezetése. Folyamatoptimalizálás, minőségi mutatók fejlesztése, selejt csökkentése. Műszaki dokumentációk elkészítése, frissítése és oktatása. Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóivalVersenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodraHome office lehetőséggel is élhetszLakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánkFolyamatos szakmai tréningeken vehetsz résztKarriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunkDolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN JBL®, AKG®, HARMAN Kardon® termékekreSzakirányú mérnöki végzettség – villamosmérnökAnalóg és digitális áramköri tervezési ismeretekMéréstechnikai ismeretekFinommechanikai ismeretekProgramozói ismeret C# és LabView környezetbenTársalgási szintű angol nyelvtudásPrezentációs készségRugalmasságPrecizitásAnalitikus gondolkodásTermelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezzen most a következőre:
Tesztmérnök