Tesztmérnök R&D Mechanics

Knorr-bremse - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

* A levegőellátás, kutatás-fejlesztési osztály tesztmérnök csapatában a vasúti légellátó rendszerek és komponenseinek kompresszor, légszárító vizsgálata innovációs, költségcsökkentési vagy belső fejlesztési projektekben* A megrendelővel történő tesztkövetelmény egyeztetésétől kezdve, a validációs tervek elkészítésén át a projekt véghezviteléig számos feladatban kipróbálhatod magadat, hiszen itt önálló projektek is vannak egyéni felelősségi körrel* A feladataidhoz tartozik a tesztfelépítés, környezet és mérőrendszer meghatározása és felépítése, hogy aztán a saját tesztinfrastruktúránkban az egyeztetett validációs terv alapján elvégezhesd a funkció- vagy élettartamteszteket. * A különböző hosszúságú projektek során folyamatosan monitorozni szükséges a futó teszteket, egyeztetni a köztes eredményeket, kezelni a váratlan eseményeket. * A fejlesztési folyamat támogatása mérési eredményekkel, illetve tapasztalatokkal, hiszen saját laboratóriumban elsőkézből tesztelheted a prototípus alkatrészeket is. * A műszeres mérések végrehajtását és az eredmények kiértékelését követően a dokumentációt el kell készítened, melyet később prezentálnod is kell* Folyamatos kapcsolattartás folyik mind külső, mind belső szolgáltató felekkel* Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk* Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat* Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk* Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz* Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is* Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség családi nap, sportnap színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban* Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket* A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk* Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!* Felsőfokú műszaki gépész, mechatronikai, villamos, járműmérnöki végzettség* Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban* Eredményorientáltság, váratlan helyzetek kezelése* Analitikus gondolkodás* Csapatmunkában való részvétel, jó kommunikációs készség* Releváns mérnöki munkakörben szereztél tapasztalatot* Németül is magabiztosan kommunikálsz* Proaktivitás és rendszerszemlélet jellemez